Личный сайт писателя

Eng / Rus

Давид Важайович Данилов-Абросiмов

 •        Схильність Путіна до самодержавства не наблизить його до Рюриковичів і Романових. Для монархії він "яблучко" з іншої яблуні.
   

 • Злi й жадiбнi  приймають доброту за слабкiсть.

 • Вартовий зобов'язаний прожити щасливе життя - вiн бачив багато падаючих зiрок.

 •               Обрусевшие немецкие аристократы воевали с Германией в I мировую войну. По логике Путина им следовало бы перейти к братьям-немцам, прихватив с собой "лакомый кусок" России.

 • Претендентам на українське громадянство належить давати клятву вірності!

   

 • Якщо розумієш із віком яке коротке життя, то чому дитинство здається таким далеким?

                                     

                                                 

 •      Литератор, видящий в литературе дойную корову, сгущенного молока не получит.

 •  

  Якiсть життя люди пiдмiнюють якiстю речей.

 •                 Дiдусi й бабусi — профi у завоюваннi онукiв. Тут i прагнення затьмарити батькiв, i бажання продовжити своє "Я"...

 •     Iдеалiзацiя минулого часу — ознака старiння.

 • Усенародне обговорення й демонстрування сексу збiльшують спрагу розваг, але зменшують бажання мати нащадкiв.

Конкурс літератури

WAR IN UKRAINE

Информация

 • При использовании материалов обязательна ссылка на сайт и согласие автора.

  © Давид Данилов-Абросімов

Биография

Давид  Данилов-Абросімов  народився у Харкові.  Літератор, прозаїк, ессеїст.

 Отримав якісну домашню освіту та здобув  вуличну загартовку центра міста, крім того вчився у школі №36 по вул. Алчевських (Артема), художній школі імені Репіна, середній школі №50, електромеханічному технікумі, профтехучилищі №14,  ательє мод №1. Успішно проявив себе у роботі в різних професійних сферах: слюсаря-інструментальника, кухара, пожежника, лісоруба, кравця верхньої чоловічої одежі, закрійника-індивідуаліста, модельєра та багатьох інших. Закінчив Харківський педагогічний університет імені Г. С. Сковороди  (викладач образотворчого мистецтва). Публікується з 1998 року в Україні та за кордоном. Автор повістей, художніх оповідань, журналістських і наукових статей з історії та краєзнавства. Книги зберігаються у бібліотеці фонда академіка А. Сахарова; у Національних бібліотеках Канади, Австралії,  бібліотеках країн Європи. У 2001 році за книгу «Дембель через повішення» Давида Важайовича прийнято до найстарішого емігрантського клубу Русских Писателей Нью-ЙоркаСША , авангардом якого були нобілевський лауреат Йосип Бродський і Сергій Довлатов; з 2002 р. учасник міжнародної наукової конференції «Культурна спадщина Слобожанщини". Член Національної Спілки журналістів України, Конгреса літераторів України.  У 2008 році нагороджено пам′ятною медаллю і почесним званням Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Ділова людина України» в номінації «культура», за особистий внесок у духовне відродження України; у 2011 р. Нагороджено почесним дипломом Конгреса літераторів України (Київ) за визнання творчих досягнень і розвиток літературного процесу в Україні. 

Засновник міжнародного літературного конкурсу імені поета і філософа Платона Олександровича Кускова.     

 Засновник першого міжнародного всеукраїнського конкурсу патріотичної літератури "WAR IN UKRAINE -2017". https://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=File:Culture_and_life,_49-2018.pdf&page=11

Д. В. Данилов-Абросімов увійшов до енциклопедичних видань:

 «Имена и Лица». (2008. Харьков). Книга підготовлена редакцією аналітичного журналу "Деловая Жизнь".

«Украина -2010. Известные Имена». Міжнародна іміджева програма: «Лидеры ХХI столетия». Асамблея Ділових Кіл, «Издательский Дом Известные Имена». Книгу підготовлено редакцією міжнародного журналу «Лидеры ХХI столетия».